Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Poděkuj za to, co máš a pak... odešli své přání...

Andělská karta: Poděkuj za to, co máš a pak... odešli své přání...

Také jste si všimli, že v poslední době stačí jen pomyslet a přání se plní? Čím rychleji se přání plní, tím obezřetněji bychom však měli hlídat své myšlenky.

Dnes máte dokonalou příležitost přát si. Nejsilnějším pohonem pro vaše přání je vděk – to jistě dobře víte. Proto si dnes udělejte radost…

Rozhlédněte se kolem sebe a uvědomte si, jak obdarováni jste. Všimněte si, jak úžasná je naše nádherná planeta, jaké máme štěstí, že žijeme právě tady v Čechách, v zemi v bezpečí srdce Evropy, kde nás rozmary počasí a přírodní katastrofy trápí jen velmi zřídka, v zemi, kde možná neběží vše, jak bychom si přáli, ale přesto se tady máme velmi dobře… můžeme prožívat čas se svými rodinami, dostatek jídla, máme krásné byty a domy, pohodlné postele s měkkými polštáři, auta, počítače a spoustu dalších věcí, které ani nepotřebujeme. I když musíme přemýšlet, jak s penězi hospodařit, abychom zaplatili vše potřebné, přesto i ti chudší z nás se mají nepředstavitelně lépe, než lidé v mnohých jiných částech světa.

Poděkujte a pak… odešlete své přání Universu.

Pokud v umění přát si, začínáte, moc Universa zřejmě zkoušíte, jako kdysi já. Skutečně do detailů si představujete svá přání a touhy, pro jejich vyslovení používáte kladné věty a prožíváte pocity, které vás naplní, až se vám přání splní. Rozhodně je to cesta, která funguje smile Jen je potřeba mít na paměti, že přání musí vždy sloužit pro dosažení vyššího dobra. Neměli bychom si přát věci, které někoho poškodí.

Když jsem před pár lety procházela dobou nadšení z neomezených možností, které mi uvědomění si síly Universa do života přineslo, dělala jsem to přesně tak. Byla jsem uchvácená, když se přání splnilo a rozčarovaná, když se nenaplnilo tak, jak jsem si ho vysnila.

Postupně jsem pochopila, že vlastně není nutné do detailu si vykreslovat svou budoucnost a vytvářet složité konstrukce myšlenek, které mne mají dovést k tomu, co mne činí šťastnou. Universum přesně ví, co je pro mě dobré a proto si v poslední době vystačím s jednoduchou větou: "Prosím, ať dělám to, co mě činí šťastnou, tam, kde jsem šťastná a s těmi, které miluji."

Život je o to krásnější, protože mne vede tou nejúchvatnější cestou, kterou bych si ani nedokázala vysnít a představit.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!