Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Požádej o pomoc UNIVERSUM

Andělská karta: Požádej o pomoc UNIVERSUM

Moji milí, právě DNES je ten správný DEN, požádat o pomoc UNIVERSUM. Tedy Universum, andělský svět, jemněhmotné bytosti, Bůh... máme mnoho jmen pro tu tajemnou a mocnou sílu, která dokáže plnit naše přání a ví více, než si dokážeme představit. Nezáleží na jméně, záleží na tom, jak to cítíte.

Máte trápení? Svěřte se andělům a požádejte o pomoc.

Cítíte se na dně? Svěřte se andělům a požádejte o pomoc.

Cítíte se bezmocní? Svěřte se andělům a požádejte o pomoc.

Svět kolem nás je plný zázraků. To, že jsme omezeni svým tělem a jeho nedokonalými smysly, ještě neznamená, že nemůže existovat něco většího, něco dokonalého. Něco, co má schopnosti, možnosti a znalosti přesahující naše představy.

Víte, když mi někdo oponuje, že to nefunguje, protože je to nesmysl, vždycky mě napadne stejná myšlenka. A co se do prkýnka stane horšího, než že to nebude fungovat? Copak je lepší sedět s rukama v klíně a nedělat nic? A jen si stěžovat, jak je to (jako můj život) těžký a stojí to za houby? Navíc mi to zní směšně, když já s anděly mluvím téměř každý den. To, že on je nevidí přece ještě neznamená, že neexistují.

Jak říká Jaro Slávik: "Nevyzkúšaš - nevieš." Vyzkoušejte. Funguje to. Až zjistíte, s jakou láskou a pochopením je nám pomáháno, nebudete už nikdy chtít řešit všechny své strasti sami.

 

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!