Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Udělej něco pro své zdraví

Andělská karta: Udělej něco pro své zdraví

Je jedno, zda se cítíte dokonale zdravý, nebo vás napadla nějaká bolístka. Dnes je den, kdy pro své zdraví něco prostě udělejte!

A nezapomeňte…

Zdraví, to je pocit pohody, harmonie, klidu a lehkosti, který naplňuje všechny tři naše vzájemně propojené součásti – tělo, mysl (ducha) a duši. Zdraví není jen to, že vás nic nebolí. Je to vyváženost celého vašeho já, z něhož tělo tvoří jednu rovnocennou třetinu. Uvědomte si, že celá řada nemocí vůbec nemá původ v oblasti fyzické, ale pramení z toho, co činíte a jak žijete. Má původ ve vašich emocích, nenaplněných touhách, skutcích, které činíte, nebo jste učinili, přestože jste s nimi vnitřně nesouhlasili.

Hlavně se na své tělo, mysl a duši nezlobte. Naopak – pohlaďte je, chovejte se hezky, myslete pozitivně a věřte v sebe a své schopnosti.

A využít můžete i můj obrázek, kde se linka "vašeho" já koupe v záplavě slunečního jasu a křišťálových kapek padajícího vodopádu. Padající vodopád odnáší všechny bolesti, bloky a disharmonie...

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!