Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Uvědom si 3 zážitky, které tě učinily šťastným... Poděkuj za ně!

Andělská karta: Uvědom si 3 zážitky, které tě učinily šťastným... Poděkuj za ně!

Toužíte právě po něčem, co zrovna nemáte?

Člověku je to přirozené. Mnohdy máme pocit neštěstí, nespravedlnosti a nespokojenosti, protože se díváme na své okolí a toužíme po tom, co mají druzí a my ne. Přitom v tu samou chvíli si možná právě tentýž člověk říká, kdybych tak měl to, co má on (ano - myslím přesně vás! smile).

Jeden chce být ředitelem velké firmy a ředitel touží po jednoduché práci. Jiný chce mít velký dům a majitel velkého domu by byl šťastnější v menším bytě. Jiný zase touží po štíhlé postavě a štíhlý se trápí tím, že nemůže přibrat…

Podívejte se na svůj život - podívejte se kolem sebe a oceňte, co vše krásné ve svém životě máte. Mějte radost z toho, čím jste obdarováni. Zamyslete se nad vlastním životem a přijměte, že možná není vše takové, jak o tom sníte, ale i přesto je toho mnoho, co vás v životě činí šťastným.

Během nejbližších tří dnů si najděte pár minut na malý rituál a vyberte si ve svém životě alespoň tři zážitky, věci, bytosti nebo situace (můžeš i více), které vás učinily šťastným a upřímně za ně poděkujte. Své díky zašlete bytosti, která vás potěšila a také Universu a andělům.

Projevte upřímnou vděčnost a vytvoříte si ve svém životě prostor k plnění našich přání. Uvědomujte si svou vděčnost pravidelně (skvělé je vést si deník svých přání) a budete nadšený/á z každé pozitivní změny, kterou ve svém životě ve velmi krátké době zaznamenáte. Je to totiž vděčnost a uvědomění, co nám pomáhá být v životě šťastný.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!