Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Vykouzli úsměv na tváři milované osoby

Andělská karta: Vykouzli úsměv na tváři milované osoby

Pod tíhou povinností a úkolů všedních dnů někdy zapomeneme na to, že láska nám prosvětluje život jen tehdy, když jí dáváme svou energii. Vykouzlete denně úsměv na tváři těm, které milujete. Úsměvy jsou totiž kamínky, které dláží cestu k láskyplnému vztahu.

Řekněte těm, které milujete, jak moc jsou pro vás důležití. Předejte jim kousek své energie lásky. Potěšte je láskyplným slovem. Věnujte jim svou pozornost. Darujte jim svůj čas.

A vyzkoušejte i tuto zajímavou techniku: Zavřete oči a položte si ve své mysli jednoduchou otázku: „Co mohu udělat, aby se můj milovaný … cítil šťastný?“ Během pár okamžiků vám vytane na mysli hned několik láskyplných myšlenek. Jednu si vyberte a uskutečněte ji.

A pokud se právě děje něco, proč vás nic nenapadá, mám pro vás recept na úsměv, který vždy bezpečně funguje. Darujte dvě něžná slůvka: „Miluji tě!“.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!