Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty
  4. Andělská karta: Vyrovnej mužské a ženské energie v sobě

Andělská karta: Vyrovnej mužské a ženské energie v sobě

Tato karta vám připomíná, že ač jsme každý ženou (či mužem), přesto v sobě máme zastoupeny oba aspekty – obě energie. Hmotnou, rozhodnou, silnou mužskou povahu i něžnou, jemnou a citlivou ženskou část.

Víte, andělé jsou bytosti, které v sobě mají oba aspekty rovněž promíchány, avšak navenek nejsou na první pohled mužem či ženou. Určitě jste si této zvláštnosti také všimli. Andělé mají schopnost být mužem i ženou zároveň. Díky tomu rozumí mužům i ženám. Jsou všem stejně blízko.

Uvést ženskou a mužskou část v sobě do harmonické rovnováhy vám dodá andělskou schopnost vcítit se do obou pohlaví. Dokážete pak přirozeně využívat ideální část mužské i ženské energie v situacích, do kterých vás život přivede.

 

Jak zjistit, které energie převládají?

Je to jednoduché. Postavte se tak, abyste váhu měli na obou nohou. Třikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Pak se v myšlenkách zeptejte: „Jaká energie ve mně právě převládá? Mužská či ženská?“ Během chvíle ucítíte, jak se vaše tělo pohne. Dopředu – znamená převládající mužskou energii, dozadu – převládá ženská energie. Pokud cítíte, že stále pevně stojíte na obou nohou, jsou vaše mužské a ženské energie vyrovnané.

Jak energie vyrovnat?

Ženskou energii doplníte relaxací. Rozsviťte svíčku, dejte si koupel, dopřejte si masáž, namalujte se, hezky se oblečte (ideálně do šatů nebo alespoň sukně), nazujte lodičky a vydejte se do divadla nebo si zatančit. Nemusíte všechno – stačí něco.

Potřebujete-li doplnit mužskou energii, jděte si zasportovat (zvolte nějaký energičtější sport – ideální jsou míčové hry jako basket, volejbal, tenis, squash, apod.), dejte si rychlou sprchu, k oblečení zvolte kalhoty, dejte si steak (prostě pořádný kus masa). Dobře také funguje, když spočítáte pár příkladů z matematiky.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!