Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Význam barev
  4. Fialová - barva léčení a spirituality
13.10.2017
Význam barev

Fialová - barva léčení a spirituality

Fialová barva má přímo magické schopnosti - dokáže spojit nespojitelné. Je totiž barvou vzniklou ze dvou zcela protikladných barev - modré a červené. Spojuje vše hmotné a pozemské s nehmotným nebeským. Je propojením ženské a mužské energie. Právě díky své schopnosti spojit protiklady má schopnosti pročišťovat, léčit a podporovat duchovní růst.

Fialová uklidňuje, posiluje mozek a je účinným nástrojem v boji proti stresu. Je barvou inspirace a podporuje představivost.

Chcete podpořit svou vnímavost? Jste až příliš aktivní? Je pro vás těžké v klidu sedět a ponořit se do svého já? Vyberte si fialovou!

Pro lidi, kteří si ze všech barev nejčastěji zvolí fialovou, je obvykle jednou z nejvyšších hodnot pomoc druhým a to nejčastěji formou léčení. Velmi často jsou to zdravotní sestry, lékaři, psychoterapeuti, maséři,... Fialová je také barvou duchovních učitelů.

Pokud trpíte bolestmi hlavy nebo migrénou, pak se určitě obklopte fialovou. Nejen, že vám účinně a relativně velmi rychle uleví od bolesti, ale jako bonus vám ve chvíli, kdy se bolesti zbavíte, pomůže posílit schopnost sebevnímání. Odhalit důvod bolesti pak bude mnohem jednodušší.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!