Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Karty Andělské Cesty

Karty Andělské Cesty

Toužíš po ujištění? Tušíš odpovědi, ale nejsi si jistá?

Získej potvrzení, že si vybíráš správné téma! Andělé moc dobře ví, že už umíte naslouchat svému srdci. Jen někdy maličko pochybujete. Znám to. Dělám to taky! smile

Aby vám dali své ujištění, vznikly KARTY ANDĚLSKÉ CESTY.

 

Karty Andělské Cesty vám dají jednoduché odpovědi, kterým budete rozumět. Budou tu s vámi, dokud je budete potřebovat. Protože časem zjistíte, že o své vnitřní intuici nepochybujete a vidět rady "černé na bílém" už nepotřebujete. laughing

 

V každou chvíli jděte životem tak, abyste se stále mohli usmívat.

Kráčejte zlehka, jakoby vás nadnášela andělská křídla.

Obklopte se láskou, kterou jste obklopeni v přítomnosti andělů.

Přistupujte k ostatním se soucitem, jaký nám projevují andělé.

Objímejte s něhou, kterou cítíte v andělském objetí.

Rozhodujte se s moudrostí, kterou vnímáte v andělském vedení.

 

 

Nejnovější články
Karty Andělské Cesty
Projevte upřímnou vděčnost a vytvoříte si ve svém životě prostor k plnění našich přání a budete nadšený/á z každé pozitivní změny, kterou ve svém životě ve velmi krátké době zaznamenáte. Je to totiž vděčnost a uvědomění, co nám pomáhá být v životě šťastný.
Karty Andělské Cesty
Dnes je ten správný čas pomazlit se s členy své rodiny, říct jim, jak moc je milujete, jak moc jsou pro vás důležití, naslouchat jim a omluvit se za svá „někdy“… Dnes je ten správný čas naplnit svou rodinu láskou, pochopením a porozuměním.
Karty Andělské Cesty
Je jedno, zda se cítíte dokonale zdravý, nebo vás napadla nějaká bolístka. Dnes je den, kdy pro své zdraví něco prostě udělejte!
Karty Andělské Cesty
Také jste si všimli, že v poslední době stačí jen pomyslet a přání se plní? Čím rychleji se přání plní, tím obezřetněji bychom však měli hlídat své myšlenky. Dnes máte krásnou příležitost přát si. Nejsilnějším pohonem pro vaše přání je vděk – to jistě dobře víte. Proto si dnes udělejte radost…
Karty Andělské Cesty
Také říkáte: „Nemám čas. Nestíhám!“? Každý den udělejte jednu věc, kterou nechcete v tomto životě nestihnout. A právě dnes je ten nejlepší den s tím začít.
Karty Andělské Cesty
Všímáte si, že pod tíhou péče o své nejdražší, často upřednostníte všechny okolo? Tak vězte, že nikdo a nic není tak důležité, jako TY!
Karty Andělské Cesty
Ať se stane cokoliv, vždy záleží na úhlu pohledu. Sami si vybíráme, zda změnu, která je před nás postavena, vezmeme jako výzvu a příležitost nebo jako opruz a neštěstí.
Karty Andělské Cesty
Myslím, že už při pohledu na kartu jste přesně věděli o co a koho se jedná. Tak tedy - právě se dostáváte do chvíle, kdy je ten správný čas říct pravdu.
Karty Andělské Cesty
Moji milí, právě DNES je ten správný DEN, požádat o pomoc UNIVERSUM.
Karty Andělské Cesty
Pokud jste v poslední době zapomněli své lásce říct, jak moc ji milujete, dnes je ten správný den otevřeně říct: Miluji Tě!
Karty Andělské Cesty
Uvést ženskou a mužskou část v sobě do harmonické rovnováhy vám dodá andělskou schopnost vcítit se do obou pohlaví. Dokážete pak přirozeně využívat ideální část mužské i ženské energie v situacích, do kterých vás život přivede.
Karty Andělské Cesty
Pod tíhou povinností a úkolů všedních dnů někdy zapomeneme na to, že láska nám prosvětluje život jen tehdy, když jí dáváme svou energii. Vykouzlete denně úsměv na tváři těm, které milujete, protože úsměvy jsou kamínky, které dláží cestu k láskyplnému vztahu.
Karty Andělské Cesty
Štědrost jde ruku v ruce se soucitem a vcítěním. Štědrost – to je pomoc bližnímu. Je-li nezištná, velmi vás obohatí. Zaplaví vás totiž pocitem štěstí a vděčnosti.
Článků na stránku 153045