Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O mně
Já a mí andělé...

Můj první andělský přívěsek byl tento Michael. Abych ho získala, musela jsem oslovit úplně neznámou spolužačku. Vešla do posluchárny, na krku tohoto nádherného anděla - akorát v jiných barvách... nemohla jsem z něj odtrhnout oči. "Hypnotizovala" :-) jsem ho tři hodiny a pak jsem spolužačku oslovila.

Když mi po několika týdnech přinesla mého prvního Michaela, nemohla jsem se ho nabažit. Byl dokonalý! Jakmile jsem si ho zavěsila na krk, mou mysl zaplavily vlny myšlenek - mezi všemi vyčnívala dvě slova: "poděl se"www.nej-andele.cz společně s facebookovým profilem  Nej andělské přívěsky  (už je nás tam přes 5000 a budu ráda, když se mezi nás přidáte i vy) se narodili měsíc po tomto zážitku - v létě 2016 . O Vánocích 2016 už mí andílkové dělali společnost více než 200 ženám. A jsem šťastná, že nás - žen s andělem na krku, je den ode dne víc.

Přívěsky andělů a můj web, to jsou pro mě opravdu ti NEJ andělé. Nejnádhernější, nejdokonalejší, nejnepřehlédnutelnější, plní dobrého úmyslu a těch nejkrásnějších energií. Přesně s těmito myšlenkami beru do ruky každého andílka, kterého si objednáte. Oslovuji ho jménem a šeptám mu, ať svou nositelku chrání a přináší jí štěstí. Zeptejte se mého manžela - někdy mě sleduje a říká, že jsem blázen :-) ...blázínek.

Rok 2018 byl pro mě náročným obdobím (jako pro spoustu z vás). Od velkých finančních výdajů způsobených pokažením všeho možného (od kávovaru, přes počítač, auto, až po vytopený dům), přes velké problémy v komunikaci v rodině, po okamžiky bezmoci, když šlo o život nejdrazšímu z mých blízkých. Přestože jsem se neubránila otázce: "Proč zrovna já?" věděla jsem i v těch nejtěžších chvílích, že všechno má svůj důvod. Myslím, že důvody budu s úžasem objevovat ještě pár příštích let. Ale jedno vím už teď! Zase jsem o krok blíž andělskému světu. Andělé za mnou na terasu chodí zase o něco častěji a darovali mi andělské karty.

Přestože jsem je nakreslila už před pár lety, nikdy jsem je nevydala. Těsně před jejich vydáním jsem totiž měla pocit, že žádné karty už (my - lidé) nebudeme potřebovat. Můj nejoblíbenější z andělů - Gabriel mi 14.9.2018 řekl, že obrázky, které mi do pastelek šeptali mí bráškové s křídly, mají těšit nejen mě, ale každého, kdo zavítá na web  www.nej-andele.cz.

Dnes tedy na webu potkáváte čím dál více mých obrázků  a bude to tak i dál. Mé srdce posílá mé hlavě zprávy, že mým posláním je podělit se o to, co o andělech vím. Prostřednictvím svých obrázků, textů a přívěsků otevřeně říkám: "Věřím v anděly. Jsou tady s námi a jsou naše budoucnost."

Prosím, pomozte mi změnit svět. Udělejme z naší Země domov plný lásky. Věřím, že spolu to dokážeme.

Vera

tvůrce a duše e-shopu www.nej-andele.cz

"Je skvělé, když z našich andělských přívěsků ostatní nebudou moct spustit oči. Protože když přitáhneme pozornost svého okolí k lásce, kterou jsou andělé prozářeni, odpoutáme ji od násilí a lhostejnosti."

 

Chceš o mé cestě k andělům vědět víc? Bude mi ctí, když se začteš do příběhu o mé cestě k andělům.

Novinky z mého blogu

Poštovné od 1.4.2021
01.04.2021
Poštovné od 1.4.2021
Česká pošta od 1.4.2021 bohužel opět zdražuje poštovné o 5,- Kč. Moc mě to mrzí, ale poštovné za doručení andělských balíčků Českou poštou se proto od... číst celé
Poslední rok s nej-andele.cz
28.03.2021
Poslední rok s nej-andele.cz
Máte posledních pár měsíců na to, abyste si užili andělské přívěsky z www.nej-andele.cz. E-shop dne 25.6.2022 ukončí svou činnost. číst celé
Modrý Gabriel - magický a jedinečný!
Modrý Gabriel - magický a jedinečný!
Dva roky jsem přemýšlela nad tím, jak krásný by byl Gabriel, kdyby ve Swarovski udělali modrý křišťálek na jeho sukýnku. Přání se plní 😇 Je tady! A z... číst celé
Nový Gabriel v duhové zelené
Nový Gabriel v duhové zelené
Z dnešního nedělního tvoření se narodil tenhle krásný Gabriel se sukýnkou v duhové barvě s odlesky zelené a zlaté. Nááádherný! Mám radost. číst celé
Ráda vám pomůžu
www.nej-andele.cz
Vera
Vera
Po - Pá: 9.00 - 17.00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz