Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Význam barev
  4. Oranžová - barva radosti ze života

Oranžová - barva radosti ze života

Věděli jste, že oranžová barva vznikne, když smícháte ve stejném poměru červenou a žlutou? Mísí se v ní tedy energie a vlastnosti obou těchto nádherných barev. Je to kombinace životní energie červené a radost a svoboda, kterou nám přináší žlutá. V podzimních a zimních dnech, kdy je slunce často schováno za mraky a můžeme pociťovat nedostatek energie a sluneční záře, sáhněte právě po oranžové! Oranžová je totiž barvou vycházejícího a zapadajícího slunce a má až kouzelnou schopnost nahradit nám chybějící sluneční paprsky v zamračených dnech.

Oranžová vám také zvedne náladu ve chvílích, kdy se cítíte smutně nebo opuštěně. Vyletí vám někdy z pusy: „Jsem v depresi.“? Pak mám pro vás lék, který vás deprese zaručeně zbaví. Je to oranžová! Pořiďte si nějaké krásné oranžové tričko, šátek nebo třeba andílka s oranžovým nebo červánkovým kamínkem. Budete koukat! Deprese a pocity sklíčenosti už si na vás nepřijdou.

Oranžová podporuje inspiraci a kreativní myšlení… toužíte-li tvořit, vymyslet „něco“ nového, psát, malovat,… pak je oranžová vaše barva. S oranžovou v zádech navíc získáte kromě hromady nápadů také lehkost, radost a chuť k jejich uskutečňování.

Oranžová v neposlední řadě posílí také vaši schopnost pochopit druhé i sebe a sama.

Oranžová je barvou sakrální čakry, kterou najdete ve spodní části břicha. Oranžová má pozitivní vliv na orgány v této oblasti uložené – tenké a tlusté střevo a vaječníky. Mimochodem – ty vaječníky… chcete-li otěhotnět, pak to podpoříte právě tím, že se obklopíte oranžovou. Oranžová má navíc pozitivní vliv na imunitní systém a je přímo balzámem na nervy.

Oranžová nepatří do kuchyně – pokud si tedy nepřejete přibrat. Oranžová totiž podporuje chuť k jídlu a příjem potravy. Avšak pokud je vašim problémem nechutenství nebo poruchy příjmu potravy, pak hurá do oranžové a pěkně se jí obklopte.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!