Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na čtvrtek 4.8.2016 zasílá anděl Pagiel (strážný anděl tužeb srdce)

Poselství na čtvrtek 4.8.2016 zasílá anděl Pagiel (strážný anděl tužeb srdce)

Nádherná tvořivá bytosti,

přináším ti lásku a podporu pro splněných tvých snů. Máš svůj sen? Dnes je ten správný čas zapracovat na tom, aby se splnil. Cesta k tvému cíli je zážitkem sama o sobě. Začni tím nejzákladnějším – v myšlenkách prožij svou vysněnou realitu, jako by byla skutečná! Prožij svůj sen, zcela se do něj ponoř, zaslib splnění svého snu své srdce i duši! …a začnou se dít věci, kterých by ses ani nenadál.

Možná budeš potřebovat trpělivost. Možná to zpočátku bude vypadat, že se ani nic neděje. Rozhodneš-li se mne však s důvěrou a čistým úmyslem následovat, roztočím kolem tebe zlatou spirálu náhod a synchronicit a věci se dají do pohybu.

Tvůj sen se dokonce může v průběhu tvé cesty proměnit – je to přirozené, protože vlastnosti, které ti na cestě dodávají síly se také vyvíjejí a mění. Důležité je, že tvá cesta povede kupředu – k tomu, co je krásné a žádoucí, v zájmu tvém i v zájmu vyššího dobra.

Vzhůru ke splnění tvého snu!

S láskou Pagiel by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!