Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na čtvrtek a pátek 8.-9.9.2016 zasílá anděl Torquaret (strážný anděl pročištění)

Poselství na čtvrtek a pátek 8.-9.9.2016 zasílá anděl Torquaret (strážný anděl pročištění)

Jedinečná lidská bytosti,

má stříbrná energie vám – lidem – pomáhá zklidnit se a pohlédnout zpět na váš život a přemítat o lekcích, kterými jste prošli. Jsem zde proto, abych vás naučil neutápět se v minulosti a v trápeních, která již nelze změnit. Přicházím, abych vás naučil, že i zážitky a činy, která se zdají být neštěstím jsou zde proto, aby vás přivedly ke šťastnějšímu a naplněnému životu.

Zamysli se dnes nad tím, jak často oslovuješ svého anděla strážného, jakými slovy k němu mluvíš, zda mu vyjadřuješ svůj dík a obdarováváš ho svými úsměvy… Přicházím, abych ti připomněl, že my – andělé – jsme kolem tebe. Jsme tu a těší nás, když se na nás obracíš. Můžeme ti velmi pomoci, protože umíme směřovat tvé kroky ke štěstí. Naší největší odměnou je tvůj úsměv a tvé díky vyslovené s myšlenkou na nás. Milujeme přírodu a proto nás těší, když i ty trávíš své volné chvíle obklopen stromy a květinami. Jsme šťastní, když jsi trávíš čas s těmi, které miluješ, když děláš práci, která tě naplňuje, když žiješ tam, kde je ti dobře. Nabízíme ti žít ráj na Zemi, jen když nás o to požádáš a otevřeš se naší pomoci. Čím šťastnější jsou andělé, tím šťastnější je ten, koho ochraňují.

S láskou Torquaret by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!