Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na pátek 5.8.2016 zasílá anděl Barakiel (strážný anděl vnímavosti a pozitivního myšlení)

Poselství na pátek 5.8.2016 zasílá anděl Barakiel (strážný anděl vnímavosti a pozitivního myšlení)

Jedinečná soucitná bytosti,

mluvím dnes k vám všem – lidem jako celku. Jsou to soucit, vnímavost, schopnost vášnivě se nadchnout, inteligence a přemýšlivost a mnohé další pozitivní vlastnosti, pro které vás – lidstvo, mnohé bytosti „jiných“ světů obdivují.

Mnozí z vás již objevili sílu pozitivní myšlenky a pravidelně s ní pracují. Přesto… opakování je matka moudrosti a proto vás prosím. Zaměřte svou pozornost na své myšlení a cíleně den za dnem rozvíjejte svou schopnost myslet pozitivně. Jediná lidská myšlenka je schopna změnit celý svět! Každá pozitivní myšlenka, kterou vyšlete směrem k vašemu okolí, vaší domovské planetě, či Universu, má obrovskou moc. Nepodceňujte sílu svých myšlenek a udělejte vše pro to, abyste vytvářeli jen ty pozitivní.

Dnes večer před spaním, kdykoliv během dne a i ve všech dnech následujících: Uvědom si v každičkém dni 3 zážitky, které tě učinily šťastným a poděkuj za ně!

Odměnou ti nabízím svou pomoc. Obrať se na mne se svými tužbami a sny a budou-li tvá přání upřímná a v zájmu tvého i vyššího dobra, slibuji, že ti pomohu k jejich splnění.

S láskou Barakiel by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!