Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na pondělí 1.8.2016 zasílá anděl Ariel (strážný anděl Země a vzduchu)

Poselství na pondělí 1.8.2016 zasílá anděl Ariel (strážný anděl Země a vzduchu)

Jedinečná lidská bytosti,
miluji Tě a miluji vaši přenádhernou planetu Zemi a tato má láska tryská jako pramen do každé kapičky zemského vzduchu. Nadechni se z plných plic! Zavři oči a vnímej srdcem! Cítíš-li skleslost, špatnou náladu, podráždění nebo depresi, dýchej zhluboka. Každý nádech do tvých plic přinese plnou náruč mé lásky. S každým hlubokým nádechem se tvé srdce, tělo, duše i aura nadechne mé vnitřní jistoty, radosti a štěstí.
Žij dnešní den vědomou přítomností mé lásky, rozhlédni se kolem sebe a prociť nádheru vaší jedinečné planety Země. Pusť minulost, protože nyní je již za tebou a roztáhni své ruce jako andělská křídla a uchop do nich svou přítomnost a vydej ze sebe to nejlepší při vytváření své budoucnosti. Protože právě nyní – v tento jedinečný a neopakovatelný okamžik jsi tvůrcem své budoucnosti – kéž je nádherná, šťastná, plná úsměvu a života v míru a lásce…
S láskou Ariel by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!