Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na pondělí a úterý 12.-13.9.2016 zasílá anděl Savatri (strážný anděl slunečního svitu)

Poselství na pondělí a úterý 12.-13.9.2016 zasílá anděl Savatri (strážný anděl slunečního svitu)

Zářivá lidská bytosti,

máš v sobě tolik jasu, tolik světla, které je tvým úžasným darem. Nauč se využívat potenciál, který ti nabízí. Uvědom si, jak obdarovaná jsi bytost.

Když stojíš ve tmavé místnosti, každá drobnost ti nahání strach. Tápeš kolem sebe, protože nevidíš, co je kolem, zda se někde neskrývá nějaké nebezpečí. Najdi zápalku a rozsviť ji. Strach je hned menší… už vidíš, že ve tvém nejbližším okolí není čeho se bát. Najdi pochodeň a zapal ji. Najednou vidíš, že v místnosti je zcela bezpečno a začínáš obdivovat, jak nádherný je prostor, kde se nacházíš…. teprve teď vidíš dveře. Kam asi vedou?

Už tomu rozumíš? Je to tvé vnitřní světlo, které ti umožňuje prozářit místo, ve kterém žiješ i prostor tvého vnitřního světa. Světlo v sobě můžeš držet skryté – pak tápeš a bojíš se. Ale můžeš ho rozvinout až do své aury, prosvětlit každý kout a pak najednou už není čeho se bát a navíc zjišťuješ, jak nádherné je vše kolem i uvnitř tebe. Bude-li tvé světlo dostatečně jasné, můžeš dokonce najít i dveře…

Pracuj se svým vnitřním světlem. Podporuj vědomě jeho záři, dovol mu, ať tě celého zahalí svým teplým jasným paprskem. Uvědom si, jak obdarovaná nádherná světelná jsi bytost… kdykoliv budeš mít pocit, že se ti záře vnitřního světla nedostává, obrať se na mne a já ti pošlu jasný sluneční paprsek, který dodá tvému vnitřnímu světlu novou energii.

S láskou Savatri by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!