Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na týden 13.3.-19.3.2017 posílá anděl Ariel (strážný anděl Země a vzduchu)

Poselství na týden 13.3.-19.3.2017 posílá anděl Ariel (strážný anděl Země a vzduchu)

Láskyplná lidská bytosti,

rodina je velké bohatství, které je ti do života dáno a činí tě šťastným a spokojeným.

Máš-li to štěstí, že máš kolem sebe milující rodinu, važ si jí. Projevuj lásku a pochopení členům rodiny - tvého bohatství zde na Zemi. Uvědom si, že štěstí nesídlí ve věcech a majetku. Vždy bude šťastnější ten, kdo bude žít ve skromných poměrech, avšak v objetí milujících členů své rodiny, než ten, kdo bude procházet desítkou místností svého velkého hradu, avšak sám. S pomocí členů své rodiny můžete vytvořit nádherné místo pro život, protože budete-li všichni dýchat pro stejnou myšlenku, pro stejné přání, vytvoříte realitu, ve které budete šťastni i hmotně zajištěni. Chce to jen věřit v sílu partnerství a rodinné lásky...

Nemáš-li to štěstí, udělej nyní alespoň jeden krok k tomu, aby sis milující rodinu vytvořil. Zklidni otevřené rány, které ti nefunkční rodina zasadila. Osvoboď se z područí výčitek vůči těm, kteří si nevážili rodinného bohatství. Otevři se myšlence, že každý může být součástí šťastné rodiny, a proto i ty jsi připraven stát se součástí funkční a láskyplné rodiny. Věříš-li v anděly, požádej je, aby nasměřovali tvé kroky tam, kde najdeš tu pravou rodinu. Chce to jen věřit v sebe sama, věřit v to, že si každý člověk zaslouží mít funkční a láskyplnou rodinu a to, že se ti to nyní nedaří znamená jen to, že právě nyní kráčíš vstříc té nejúžasnější rodině na světě.

S láskou Ariel by Vera Lelia (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!