Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na týden 27.3.-2.4.2017 zasílá archanděl Michael (strážný anděl pravdy, moudrosti a svobody)

Poselství na týden 27.3.-2.4.2017 zasílá archanděl Michael (strážný anděl pravdy, moudrosti a svobody)

Obdarovaná lidská bytosti,

otevírá se nyní před tebou nádherné období, kdy můžeš s lehkostí zhmotnit vše dobré, co lidskou společnost včetně tebe samého učiní šťastným. Stačí jen uvěřit v sebe sama a ve své schopnosti, a s láskou vše přijmout a používat.

Lidské bytosti jsou tak mocné a tak málo tento svůj um využívají. Tvořivost, inspirace, odhodlání...to vše je zde pro tebe a je jen ve tvých rukou, jaký život se rozhodneš vést. Jen ty sám si volíš, zda prožíváš naplněný život plný jasu, úsměvů a splněných přání.

Pochop, že mnohé, co se ti zdá být dané, sis do svého života sám přivedl díky tomu, co ti podsunulo do mysli tvé okolí.

...protože žádné hranice v té pravé realitě nejsou.

...protože žádné neexistuje v té pravé realitě není.

...protože v té skutečné realitě jsi ty a tvé schopnosti, které čekají na to, až je vědomě použiješ ve prospěch svůj, ve prospěch celého lidstva, ve prospěch planety Země, ve prospěch celého vesmíru, jehož jsi součástí, ve prospěch Universa.

Ve chvíli, kdy se rozhodneš být užitečnou součástí mocného díla Universa tím, že s úctou a láskou své mocné schopnosti nasměřuješ tak, aby byly v souladu s energií dobra, užasneš nad zázraky, které zaplní tvou realitu a budou se jakoby samy od sebe zhmotňovat všude, kam tvé oko dohlédne, ba i dál. Žij tak, jak by sis přál, abys žil, kdybys nebyl zatížen tou spoustou předsudků, které tě prozatím brzdí.

Nech promluvit hlas svého srdce, dovol si vyslovit svou osobní pravdu a žij s ní v souladu. A pokorně a s úctou projev vděčnost za bohatství, které máš, protože tvým bohatstvím je každá buňka toho čarokrásného světa, jehož jsi součástí. A osvoboď se z pout předsudků a starých pravd, protože dnes již neplatí ...a otevři se zázrakům.

S láskou Michael by Vera Lelia (www.nej-andele.cz)

Afirmace na tento týden: "Jsem otevřený a připravený přijmout okamžiky štěstí do svého života."

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!