Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na týden 30.1.-5.2.2017 posílá anděl Vasariah (strážný anděl finanční jistoty)

Poselství na týden 30.1.-5.2.2017 posílá anděl Vasariah (strážný anděl finanční jistoty)

Úchvatná lidská bytosti,

energie tohoto týdne je prosycena obavami o finanční jistoty. I proto jsem zde já - anděl, který s láskou pečuje o vaši hojnost a finanční jistotu. Má zlatá křídla pokrývají tisíce zlatých plátků, které svým odrazem přináší hojnost do tvého života. Mohou se však projevit jen v životě toho, kdo zná a ctí svou skutečnou hodnotu.

Vím, že v srdci cítíš svou cenu. Obavy a domněnky ti však brání nahlas ji vyjevit. Neubližuj své duši podceňováním své hodnoty. S hlavou vztyčenou si řekni o odměnu, kterou přirozeně vnímáš, jako spravedlivou. Budeš-li odmítnut, věz, že se tak děje proto, že již na tebe čeká ten, kdo tvou skutečnou hodnotu ocení.

Pochop, že základním principem života na planetě Zemi je život v hojnosti. Hojnost přichází k tomu, kdo je s ní v harmonii a je připraven ji do svého života přijmout. Chceš-li žít hojností, udělej první krok tím, že ve svém srdci odkryješ svou skutečnou hodnotu a začneš pracovat na jejím dosažení.

S láskou Vasariah by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!