Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Poselství na víkend 20.-21.8.2016 zasílá anděl Pistis Sophia (strážný anděl moudrosti a víry)

Poselství na víkend 20.-21.8.2016 zasílá anděl Pistis Sophia (strážný anděl moudrosti a víry)

Nekonečně silná lidská bytosti,

přicházím ti pomoci povznést se nad protivenství a dosáhnout tvých cílů. Jsou ve tvém životě zkušenosti, které vnímáš jako tvrdé lekce, avšak jejich smyslem není trest, ale poučení. Přináším ti moudrost a duchovní posilu, které ti dodají odvahu dělat to, co považuješ za správné.

Jsou situace, které vyžadují jasné rozhodování. Naslouchej svému srdci, protože jít cestou svého srdce je správné, i když lidé kolem tebe mohou mít pocit, že děláš něco nesmyslného a možná dokonce i tvrdého. Mohou ti vyčítat, možná se budou snažit tě zastrašit. Pokud však chceš jít cestou, na kterou ukázalo tvé srdce a činíš tak se vší upřímností a láskou, v zájmu svém a zájmu nejvyššího dobra, seber všechnu svou odvahu a vykroč. Prozářím tvou cestu stříbrným světlem a budu tě doprovázet a pomohu ti zvládnout složité situace, i případné chvíle samoty a nepochopení. To, že mnozí ze své pohodlnosti a strachu kráčí s davem, neznamená, že kráčí po správné cestě. ODVAHU!

S láskou Pistis Sophia by Vera (www.nej-andele.cz)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!