Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Poznej sám sebe...
  4. Rok 2017 ...jak to vidí andělská numerologie?

Rok 2017 ...jak to vidí andělská numerologie?

Patronem roku 2017 je anděl Amnediel – strážný anděl 2. měsíční fáze. Jeho stříbrná energie nám přináší zklidnění, které po loňském velmi náročném roce jistě všichni potřebujeme.

Z numerologického pohledu je rok 2017 rokem nových začátků a příležitostí. Jen málokdo byl v loňském roce ušetřen ukončování vztahů a situací, které nám již neslouží. Výměna energií jednotlivých let nikdy neproběhne ze dne na den, proto je přirozené, že energie starého roku ještě stále dobíhá, ale už v těchto dnech se mísí s energií roku nového, která nám přináší nové výzvy, možnosti a příležitosti.

Zapomeňte na minulost. Zavřete dveře za tím, co je již za vámi a vykročte vstříc novému …a lepšímu ;), protože to, zda vaše přítomnost, ve které vytváříte svou budoucnost, bude skvělá a zářivá – to máte ve svých rukou. Věřte, že s odvahou, jistotou v sebe sama, úsměvem na rtech a otevřeným srdcem vytvoříme společně zcela nový svět plný šťastných a spokojených bytostí.

Díky Amnedielově mocné energii bude v roce 2017 pro zhmotňování snů a přání nejvhodnější vždy sedm předúplňkových dnů včetně samotného úplňku. Nezapomeňte proto sledovat fáze Měsíce a do diáře si vyznačte tato data:

5. - 12. ledna

4. – 11. února

5. – 12. března

4. – 11. dubna

3. – 10. května

2. – 9. června

2. – 9. července

31. července – 7. srpna

30. srpna – 6. září

28. září – 5. října

28. října – 4. listopadu

26. listopadu – 3. prosince

V těchto dnech se více, než kdy jindy, věnujte sobě, svým přáním a svým myšlenkám. Slaďte se se svým vnitřním já, naslouchejte jeho hlasu, vnímejte své touhy a přání, představujte si, jak se vám plní vaše sny a přání a vnímejte své pocity, které vás naplní, až se vaše představy skutečně promění v realitu. Letošní rok je pro lidstvo obrovskou příležitostí nechat za sebou staré zvyky a nefunkční vzorce chování a začít žít jinak.

Na co se letos zaměřit?

Co takhle si letos dát trochu jiná předsevzetí, než obvykle? V letošním roce je z hlediska numerologie a andělských rad skvělé, abychom:

- vyrazili do ulic. Stýkejte se více s lidmi, bavte se s přáteli, povídejte si, navazujte nová přátelství a lásky...

- pracovali na získání rovnováhy. Harmonizujte svůj život. Věnujte stejnou pozornost sobě, jako druhým, práci i odpočinku, přátelům i rodině, prostě všeho tak akorát...

- pracovali na své ohleduplnosti. Zajímajte se o své okolí. Buďte vstřícní, naslouchejte a nechte promluvit svou laskavost, soucit a štědrost...

- zrealizovali své nápady. S něčím se už dlouho moříte a pořád to nefunguje? Zapomeňte na to a pusťte se do něčeho zcela nového. Právě teď je ta nejlepší chvíle pro seberealizaci...

S čím v tomto roce máme počítat?

Nový začátek vždy znamená, že něco starého odchází, aby mohlo přijít něco nového. Nejhůře to vnímáme v partnerských vztazích, proto se nelekněte, zaplaví-li vás pocit osamělosti. Samotu nemusíte pocítit vůbec, ale pokud se to stane právě vám, neklesejte na mysli. Naopak! Přivítejte samotu ve svém životě jako vítaného hosta, který vám poskytne příležitost pečovat o sebe sama, více naslouchat svému vnitřnímu hlasu, nebo třeba jen tak lenošit. Čas od času je tak příjemné být sám… nemyslíte? A vzpomeňte si na má slova: jen tam, kde je prostor, může přijít něco nového. Rozumíte, co tím myslím? Jak můžete dostat novou práci, když jste vázáni v té současné a i kdyby přišla nabídka snů, stejně nemůžete odejít a získat ji. Jak můžete potkat toho skvělého muže svých snů, když jste stále svázána s mužem, který vás sice dříve inspiroval, ale dnes je to prostě jinak…

Jedno slovo, charakterizující rok 2017?

TVOŘIVOST! Rok 2017 je příležitostí ke tvorbě všeho druhu. Budou vznikat nové písně, nové romány, nové blogy, očekávat můžeme zcela nové vynálezy, které výrazně ovlivní naše životy. Využijte proud energie tvoření, která doslova zalije celou planetu… toužíte už dlouho malovat? Tak do toho! Nosíte v sobě geniální podnikatelský nápad? Skvělé! Je-li dobrý, uveďte ho v život právě letos a budete zírat, jak rychle vám bude dělat radost. Lidé, tvořte! Tvořte srdcem a tvořte dobré…

Moji milí, je před námi nádherný tvůrčí rok. Ze srdce vám přeji, abyste jej prožili šťastně, spokojeně, s těmi, které milujete a abyste dokázali využít potenciál, který vám jeho andělská energie nabízí.

Ze srdce Vaše

Vera Lelia ♥ ♥ ♥

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!