Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Význam barev
  4. Světle modrá - barva klidu, míru a komunikace
24.09.2017
Význam barev

Světle modrá - barva klidu, míru a komunikace

Lidé, kteří mají rádi modrou, mají rádi také klid a velmi vysoko cení své bezpečí. Modrá je také barvou víry – už jen ze své podstaty prostě patří k andělům. Zvolte modrou v den, kdy potřebujete elegantně vyřešit nějaký problém. Dodá vám totiž schopnost přesně a diplomaticky se vyjadřovat. Modrá rozvíjí představivost a duchovní sílu.

Přemíra modré může způsobovat pocit vyčerpání, neklid a nervozitu. Pozor by si na ni měla dát zemská znamení – býci, berani a kozorohové, která mají sklon k tvrdohlavosti – modrá totiž tuto vlastnost ještě prohloubí.

Při horečce může pomoci modrá, protože její chladivý účinek podpoří snížení teploty. Také v horkých letních dnech se vám bude výrazně lépe spát v modré ložnici. Modrá uklidňuje a má pozitivní vliv na nervový systém a hormony.

Světle modrá (až stříbřitá) je barvou krční čakry (tuto čakru najdete mezi krční jamkou a ohryzkem). Pokud je tedy vaší hlavní čakrou právě pátá čakra, pak vás celkově zharmonizuje právě přívěsek se světle modrým kamínkem.

MODRÁ je prostě DOBRÁ ;-)

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!