Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkaz andělů na týden od 11.12.2017

Vzkaz andělů na týden od 11.12.2017

Člověk se prostě neubrání tomu, aby přemýšlel - o sobě, o životě, o tom, co bylo a o tom, co ho čeká :-) Byli jsme tak stvořeni. Schopnost myslet je jedním z největších darů, který nám byl dán. Tak proč si ho pořádně neužít?

Zamyslete se nad tím, co plní vaše myšlenky. Ve chvílích, kdy jsou to obrazy štěstí, spokojenosti, lásky a vstřícnosti, je přesně takový také náš život.

Myšlenka má obrovskou moc - dáš-li jí energii strachu, může tě ovládnout a stáhnout do bláta pochybností a nespokojenosti. Pokud se však rozhodneš dát svým myšlenkám energii lásky, úsměvu a pochopení, tvůj život naplní štěstí, úspěch a vnitřní i vnější hojnost.

Tak co si vybereš ty?

PS: V tomto týdnu vám ideálním společníkem bude anděl Aniel - strážný anděl štěstí a stříbrné ochrany. Ozdobte se jeho přívěskem a užívejte si bezpečí jeho stříbrných křídel a štěstí, které ho provází.


Krásný týden pod andělskými křídly...
Vera z www.nej-andele.cz

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!