Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkaz andělů na týden od 20.11.2017

Vzkaz andělů na týden od 20.11.2017

Společnost z nás vychovala skvělé herce. Také jste si toho všimli? Také ze zdánlivé pohodlnosti přijímáte nějakou roli?

Dočasně možná může být pohodlnější dělat, že jsem takový, jakým mě chce mé okolí vidět. Dlouhodobě však duše přetvářkou natolik trpí, že se energeticky až příliš vyčerpává.

Chcete-li pochopit vzkaz andělů na tento týden, odpovězte si na následující otázky:

1) Máte za sebou rozchod nebo rozvod?

2) Zamysleli jste se někdy s čistou hlavou, co bylo důvodem selhání vašeho vztahu? Ať již ano, či ne - pojďme nyní spolu odhalit jeden z nejčastějších důvodů...

3) Byli jste ke svému partnerovi vždy bez výjimky upřímní? Nikdy (zvlášť na začátku vztahu, kdy jste toužili toho druhého získat) jste si nenasadili pohodlnou masku...

  • muže, který raději půjde do divadla, než na fotbal (přesto, že ho divadlo vlastně nebaví)
  • ženy, která má na prvním místě rodinu a péči o domácnost (přesto, že raději, než vaření a úklid se realizujete v práci)
  • přítele, který rád poslouchá (přesto, že mnohem raději mluvíte)
  • způsobného dítěte (přesto, že byste tak rádi skákali v dešti v loužích)?

Jste-li k sobě upřímní, jistě si teď dosadíte vlastní mozaiku role, kterou jste dobrovolně přijali ve svém vztahu k někomu, koho jste chtěli získat nebo si udržet natolik, že jste byli ochotni potlačit svou vlastní přirozenost.

Jenomže to, co z počátku vypadá jako jednoduché a chytré řešení, se po delší době změní na neudržitelné. Po čase stejně hledáte výmluvy, proč nejít do divadla, když je v televizi zrovna Liga mistrů nebo složitě vysvětlujete proč jste upřednostnila pracovní schůzku před vařením večeře. A protože toho, co je součástí naší role "Pana Dokonalého/Paní Dokonalé" je obvykle víc, uměle vytvořená maska toho, po kom jsme si mysleli, že náš protějšek touží, se rozpadá. A s ní často bohužel i vztah, na kterém nám tolik záleželo.

Kdybyste s hrdostí ukazovali všem svou skutečnou tvář, svou skutečnou povahu - své skutečné já... myslíte si, že by vás lidé nemilovali? Ano - nejspíš by kolem vás nebyli titíž lidé jako nyní. Ale rozhodně byste nebyli sami!

Byli by kolem vás ti, kteří by vás milovali právě takové, jací jste. A protože byste byli stále stejní - takoví, jaké vás poznali a jaké si vás zamilovali, protože by se nemělo co rozpadnout, tak právě proto by i vaše vztahy byly mnohem trvalejší.

Žijeme v době vztahové :) - vztahy jsou hlavní životní úkol drtivé většiny z nás. Proto, až příště potkáte toho pravého, pečlivě zvažte, zda se mu ukážete s maskou nebo bez ní.

Protože právě TEĎ by to šlo. Teď je ten správný čas, zbavit se své role a být sami sebou.

Krásný týden pod andělskou ochranou...
Vera z www.nej-andele.cz

PS: Máte pocit, že sejmutí masky je pro vás až příliš těžké? Že by se hodil někdo, kdo by vám dodal sílu a odvahu? Mocný anděl Phuel - strážce emocí je ten pravý, kdo vám nejen dodá odvahu, ale navíc bude svou andělskou láskou klidnit vzedmuté vlny oceánu emocí, které vaše kroky mohou vyvolat.

 

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!