Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkaz andělů na týden od 27.11.2017

Vzkaz andělů na týden od 27.11.2017

Zásadním tématem tohoto týdne jsem JÁ. :)

Udělejte si pro sebe čas. Pečujte o sebe po všech stránkách. Dělejte si radost! Jděte na masáž, na kosmetiku nebo ke kadeřnici. Dejte si jídlo, které milujete. Dopřejte si cenné chvíle v meditaci - ponořeni do světa svého JÁ.

Prostě a jednoduše - naslouchejte svému tělu i svému vnitřnímu hlasu a řekněte sami sobě "Miluji tě. Miluji tě celou, přesně takovou, jaká jsi. Miluji každou něžnou vrásku ve tváři. Miluji každý kousek tvého úžasného těla. Miluji každou tvou myšlenku. Jsem hrdá na tvé činy. Jsem sama sobě tím nejskvělejším přítelem."

Když jsem poprvé namalovala tento motiv, jeho krása mě okouzlila. Ta ladnost křivek propojených do sebe, jako duše s tělem. Miluji tuto svou kresbu, protože v sobě má skrytý obrovský potenciál uložit do srdce něžnost, vstřícnost a pochopení k sobě samému. Energie sebelásky a sebeúcty, bez kapky sobectví. Tolik nezbytná v dnešní době, kdy potkáváme nemálo do sebe zahleděných a bezohledných "jenjájistů" a zároveň s obavami sledujeme životy těch (většinou žen), které se (obvykle v zajetí strachu ze samoty) cele obětují péči o ostatní (děti, manžely, rodiče, přátele,...). Ani jeden extrém není pro duši prospěšný. Věřím, že vy, kdo jste dočetli až sem, jste těmi šťastnými, kdo umí vybalancovat harmonický stav sebeúcty.

A jednou z cest, jak být v harmonii, je dopřát si láskyplnou a něžnou péči a darovat si čas pro sebe.

Andělsky krásné dny vám přeje

Vera z www.nej-andele.cz

PS: Líbí se vám můj obrázek? Víte, že v e-shopu www.nej-andele.cz si můžete pořídit afirmační kartičku s tímto motivem a můžete se jím potěšit kdykoliv si budete chtít toto téma připomenout?

Afirmační kartičky jsou milou drobností, kterou můžete obdarovat kamarádky. A když dáte kamarádce vybrat (protože si pořídíte rovnou celou sadu kartiček) budete překvapeni, jak téma, na vybrané kartičce, přesně sedne na situaci, kterou vaše kamarádka nejspíš právě řeší.

A pokud po přečtení mého článku máte potřebu svou sebeúctu a vnitřní lásku opravdu účinně podpořit, tak neváhejte a prohlédněte si nádherné andílky Alseany. Nejen, že vám Alseanům přívěsek bude bezpochyby úžasně slušet, ale navíc vám pomůže lépe vnímat samu sebe a uvědomit si, jak dokonalá, krásná a obdarovaná jste bytost.

 

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!