Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkaz andělů na týden od 30.10.2017

Vzkaz andělů na týden od 30.10.2017

V tomto týdnu je ideální čas dokončit některý z velkých úkolů, které už pár dnů, týdnů nebo měsíců odkládáte.

TEĎ je ten správný čas!

Protože právě v tomto týdnu máte dost vnitřní síly, abyste vybraný úkol zdárně dokončili.

V sobotu nás čeká úplněk v Býku. Býk - jako zemské znamení v sobě nese energii hmoty, pevnosti a reality. Zvlášť pro Býky je tento týden velmi důležitý - má na ně totiž ještě o pořádný kus silnější vliv než na ostatní znamení.

Býčí úplněk je obdobím zkoušek, které však mohou každého z nás o pěkný kus posunout. A o čem to celé bude? O tom, jak dokážete vnímat. A o tom, zda dokážete v realitě projevit to, co vám šeptá vaše intuice. A nezapomeňte, že intuice mluví nejen z vašeho vnitřního světa, ale také ke komunikaci používá vaše okolí - naslouchejte proto i nenápadným připomínkám vašich blízkých, přátel nebo náhodných kolemjdoucích. Naslouchejte hlasu intuice - náročné období s přehledem zvládnete a ještě na tom vyděláte ;-)

Mimochodem - jedna malá ukázka z praxe:

Asi jste si všimli, že vzkaz na tento týden je o pár dnů opožděn... nedělní severní vítr mi překazil návrat od maminky z Moravy. Když jsem přišla na nádraží, hlásili mnohahodinové zpoždění. Do Prahy bych dojela možná někdy nad ránem. Intuice mi říkala, že nemá smysl čekat. Rozhodla jsem se lístek zrušit a rovnou si objednat jiný na pondělí. Domů jsem se sice dostala až o den později večer a neplánovaný skluz se projevil tím, že jsem celé úterý musela chtě-nechtě věnovat práci. Ale víte co? Maminka byla nadšená, že nám byl dán den navíc. A ten nedělní večer byl nejkrásnější z těch, které jsme tentokrát spolu prožili. Uvařili jsme si výborný punč, hráli jsme hry, povídali si, vzpomínali na společné zážitky a HODNĚ jsme se nasmáli. A navíc - ten můj nedělní spoj byl úplně zrušen. Bez náhrady. Takže bych přišla o bezmála tisícovku. Pondělní lístek mě stál jen čtyři stovky, takže jsem vlastně díky větru ještě docela dost ušetřila. A přesně tak to v životě funguje!

Ve chvíli, kdy stojíte na nádraží a váš vlak má pět hodin zpoždění, je jen na vás, zda se rozhodnete naštvaně čekat na vlak nebo si užít nečekaně darovaný čas... Problém, který se může v první chvíli zdát hrozný a neřešitelný, může nakonec být výhrou.

PS: V tomto týdnu se nám víc, než jiné, bude hodit vnitřní moudrost a láskyplná ochrana překrásného anděla Zadkiela. Zadkielova přirozená touha ujišťovat člověka, který prochází zkouškami, že je to proto, aby z nich vyšel silnější a jeho další život byl naplněnější, je přesně to, co nám nadcházející náročné období ulehčí.


Krásný týden pod andělskými křídly...
Vera z www.nej-andele.cz

Uložit

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!