Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 300,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
09.12.2019
Vánoční akce
Na zboží ve VÁNOČNÍ AKCI nelze uplatnit slevový kupón ani zákaznickou slevu. Pokud si mimo zboží v akci vyberete i zboží v plné ceně, slevový kupón za... číst celé
07.12.2016
Nemožné na počkání! Zázraky do 3 dnů!
Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail obchod@nej-andele.cz nebo své přání zavolejte na tel. 603 371 349 a bude-li to jen trochu mož... číst celé
22.10.2018
Líbí se vám vyprodaný andílek?
Toužíte po andílkovi, který je právě vyprodaný? Napište mi na vera@nej-andele.cz, zjistím jak dlouho bude trvat objednat chybějící komponenty, budu vá... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkaz andělů na týden od 30.10.2017
01.11.2017

Vzkaz andělů na týden od 30.10.2017

V tomto týdnu je ideální čas dokončit některý z velkých úkolů, které už pár dnů, týdnů nebo měsíců odkládáte.

TEĎ je ten správný čas!

Protože právě v tomto týdnu máte dost vnitřní síly, abyste vybraný úkol zdárně dokončili.

V sobotu nás čeká úplněk v Býku. Býk - jako zemské znamení v sobě nese energii hmoty, pevnosti a reality. Zvlášť pro Býky je tento týden velmi důležitý - má na ně totiž ještě o pořádný kus silnější vliv než na ostatní znamení.

Býčí úplněk je obdobím zkoušek, které však mohou každého z nás o pěkný kus posunout. A o čem to celé bude? O tom, jak dokážete vnímat. A o tom, zda dokážete v realitě projevit to, co vám šeptá vaše intuice. A nezapomeňte, že intuice mluví nejen z vašeho vnitřního světa, ale také ke komunikaci používá vaše okolí - naslouchejte proto i nenápadným připomínkám vašich blízkých, přátel nebo náhodných kolemjdoucích. Naslouchejte hlasu intuice - náročné období s přehledem zvládnete a ještě na tom vyděláte ;-)

Mimochodem - jedna malá ukázka z praxe:

Asi jste si všimli, že vzkaz na tento týden je o pár dnů opožděn... nedělní severní vítr mi překazil návrat od maminky z Moravy. Když jsem přišla na nádraží, hlásili mnohahodinové zpoždění. Do Prahy bych dojela možná někdy nad ránem. Intuice mi říkala, že nemá smysl čekat. Rozhodla jsem se lístek zrušit a rovnou si objednat jiný na pondělí. Domů jsem se sice dostala až o den později večer a neplánovaný skluz se projevil tím, že jsem celé úterý musela chtě-nechtě věnovat práci. Ale víte co? Maminka byla nadšená, že nám byl dán den navíc. A ten nedělní večer byl nejkrásnější z těch, které jsme tentokrát spolu prožili. Uvařili jsme si výborný punč, hráli jsme hry, povídali si, vzpomínali na společné zážitky a HODNĚ jsme se nasmáli. A navíc - ten můj nedělní spoj byl úplně zrušen. Bez náhrady. Takže bych přišla o bezmála tisícovku. Pondělní lístek mě stál jen čtyři stovky, takže jsem vlastně díky větru ještě docela dost ušetřila. A přesně tak to v životě funguje!

Ve chvíli, kdy stojíte na nádraží a váš vlak má pět hodin zpoždění, je jen na vás, zda se rozhodnete naštvaně čekat na vlak nebo si užít nečekaně darovaný čas... Problém, který se může v první chvíli zdát hrozný a neřešitelný, může nakonec být výhrou.

PS: V tomto týdnu se nám víc, než jiné, bude hodit vnitřní moudrost a láskyplná ochrana překrásného anděla Zadkiela. Zadkielova přirozená touha ujišťovat člověka, který prochází zkouškami, že je to proto, aby z nich vyšel silnější a jeho další život byl naplněnější, je přesně to, co nám nadcházející náročné období ulehčí.


Krásný týden pod andělskými křídly...
Vera z www.nej-andele.cz

Uložit

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!