Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Váš košík prozatím neobsahuje žádnou andělskou radost :(
Potřebujete poradit? Neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů ;-)

Přejete si vlastní barevnou kombinaci? Napište na e-mail vera@nej-andele.cz. Bude-li vaše přání realizovatelné, udělám andílka (nebo jiný šperk) přesně pro vás ;-)

  1. Úvod
  2. Andělský blog
  3. Andělská karta týdne
  4. Vzkazy andělů na týden od 29.1.2018

Vzkazy andělů na týden od 29.1.2018

Který z andělů pro vás má vzkaz pro tento týden? Klidný Phuel, život milující Sofiel nebo spravedlivý Michael?
Věřím, že vám andělské vzkazy rozzáří den.

                                               Vera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vzkaz anděla Phuela

V tomto týdnu dokážeš zázraky, když využiješ největší dar, který ti byl do života dán – schopnost milovat. Dovol svému srdci planout jasným světlem, buď vstřícná a chápající. Klíčem je pondělí a proto ještě dnes večer nech svou lásku promluvit. Pak už stačí s důvěrou se oddat mému objetí a já se postarám o tvůj klid.

Phuel

PS: Miluji tvůj úsměv.

 

 

 

Vzkaz anděla Sofiela

Tento týden je ve znamení dárků, kterými obdaruješ tu nejskvělejší, nejúžasnější a nejdokonalejší osobu, kterou máš – SOBĚ. Pečuj o sebe, těš se ze svých úspěchů, rozmazluj se. Mluv se svým já a objevíš-li výčitky nebo zlost vůči sobě samé, podívej se na situaci, která kalí tvou sebelásku, s odstupem. Vy lidé, jste vůči sobě někdy až příliš přísní. Víš, chyby jsou lidské a každý si zaslouží odpuštění. Zvlášť tak báječná bytost, jako jsi TY. Vše podpoříš, pokud se ti podaří podpořit činnost základní čakry. Ozdob se šperkem s rubínově rudým kamenem, vybírej ze svého šatníku červenou. V tomto týdnu je čas být si jist sám sebou.

Sofiel

PS: Mám rád, když se cítíš milovaná – tvá duše pak totiž září jako slunce.

 

Vzkaz anděla Michaela

Pomůžu ti být spravedlivou ve chvílích, kdy tě zaplaví emoce. Phuel bude v tomto týdnu mým pomocníkem, protože se můžeš dostat do situací, které tě zaplaví hněvem a neznám mezi anděly lepšího tišitele emocí, než právě jeho. Možná dokonce už dnes ses mohla dostat do situace, která se tě dotkla.  A já tě nyní prosím, abys mi slíbila, že než začneš soudit, nejdříve napočítáš do deseti a vědomě svou duši přesuneš na stranu toho, kdo tě urazil nebo rozčílil. Podívej se na situaci z jeho pohledu a chvíli se pozoruj. Věř mi, že přinejmenším pochopíš. A možná tě malichernost situace dokonce i rozesměje. Odpuštění pak bude hračkou. Chceš-li podpořit svůj klid, akvamarín bude tvým hmotným pomocníkem.

Michael

PS: Možná nevíš, že každá křivda, kterou nedokážeš odpustit, je temným bodem na tvé duši. Některé jsou zcela zbytečné. Odpuštěním dáváš dárek sama sobě – tvá duše pak totiž září mnohem jasnějším světlem a stává se lehčí a veselejší. Jsem nadšený, když mohu sledovat, jak se tvá duše mění v nádhernou a zářivou.

Líbí se vám můj článek? Sdílejte ho s přáteli!